Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Artner Margit (1954-): Erotikus jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 20x19 cm. Üvegezett fakeretben.
10027.

Rufpreis:
5 000 HUF

10028.

Rufpreis:
4 000 HUF

10029.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Fészer, 1966. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22x19 cm
10030.

Rufpreis:
6 000 HUF

10031.

Rufpreis:
12 000 HUF

10032.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bacsa Zsófia (1992-): Madár, akril, vászon, keretben. Jelzett 50x60 cm
10033.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bajusz Mihály (?-?): Téli fahordás. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20x29 cm
10034.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barta Ernő (1878-1956): Beethoven, 1909. Szén, papír, jelzett, lap alján apró felületi sérüléssel, paszpartuban, 60x46 cm
10035.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Batári László (1920-1997): Őszibarackos Békásmegyeren, 1987. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x150cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10036.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
10

B. Séday Mária (1925-2009): Táncospárok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×17 cm
10037.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10038.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF