Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1946. szén, papír, jelezve jobbra lent. 43×30,5 cm.
10147.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Stefan Grecu (?-?): Házak. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 19x23 cm
10148.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Stefan Grecu (?-?): Szentendre. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5x21 cm
10149.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10150.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1962. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Gulyás Dénes autográf feliratával, paszpartuban, 33x46 cm.
10151.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10152.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100), paszpartuban, 29×19 cm
10153.

Rufpreis:
3 000 HUF

10154.

Rufpreis:
2 000 HUF

10155.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hajnal János (1913-2010): Pace (béke). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 62/80. Hajnal János autográf ajándékozási soraival. Sérült, részben javított. 70x50 cm.
10156.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10157.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hankó Béla (1927-1993): Balatoni ősz. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm
10158.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF