Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2950564
10208
446
19000
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Álló férfi akt, 1914. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 61x41 és 61x36,5 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab! 2888538
10209
446
2888540
10210
446
30000
2888543
10211
446
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális kép. Olaj, papír. Jelezve jobbra középen. 30x24 cm Dekoratív, ovális, üvegezett fa képkeretben.
2888414
10212
446
19000
Klie Annamária (1931-2013): Virágok. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 64×50 cm 2948706
10213
446
24000
Klie Zoltán (1897-1992): Női akt virágcsokorral. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22×11 cm. 2946762
10214
446
4200
Klossy Irén (1943-): Bajai hajójavító. Linómetszet, papír, jelzett, 20x30 cm
2692394
10215
446
2200
2888574
10216
446
190000
Koppány Attila (1947-): Időváltozás. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x75 cm
2710299
10217
446
70000
2948094
10218
446
Kozma Lajos (1884-1948): Kötelék. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2948096
10219
446
Kozma Lajos (1884-1948): Munka. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF