Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2805973
10269
446
Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm
2953661
10270
446
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm
2915039
10271
446
Nagy Nándor (1894-1979): Nyárádszeredai pecázó (Erdély), 1928. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 19×11 cm. Ritka! 2909160
10273
446
Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm
2948320
10274
446
40000
Neogrády Antal (1861-1942): Sziklán ülő hölgy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×40 cm / watercolour on paper, signed, framed
2955286
10275
446
50000
Neogrády László (1896-1962): Libapásztorlány. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 80×60 cm 2915525
10276
446
2200
Németh András (1941-): Ősz. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 38x22 cm
2949877
10277
446
Nolipa István Pál (1907-1986): Visegrádi Alkotóház, 1956. Ceruza, papír, jelezve balra lent, feltekerve, lap alja vágott és sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 67x49 cm
2949889
10278
446
2887689
10279
446
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Patak. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16×23 cm
2887692
10280
446
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Domboldal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 25,5×17 cm
2772717
10281
446
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF