Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm
10269.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm
10270.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Nándor (1894-1979): Nyárádszeredai pecázó (Erdély), 1928. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 19×11 cm. Ritka!
10271.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm
10273.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Neogrády Antal (1861-1942): Sziklán ülő hölgy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×40 cm / watercolour on paper, signed, framed
10274.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Neogrády László (1896-1962): Libapásztorlány. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 80×60 cm
10275.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Németh András (1941-): Ősz. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 38x22 cm
10276.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Visegrádi Alkotóház, 1956. Ceruza, papír, jelezve balra lent, feltekerve, lap alja vágott és sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 67x49 cm
10277.

Rufpreis:
12 000 HUF

10278.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Patak. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16×23 cm
10279.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Domboldal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 25,5×17 cm
10280.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10281.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF