Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10391.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vastagh Géza (1866-1919): Dombos táj, 1886. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19,5x27,5. Lapszéli apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Hillside, 1886. Pencil on paper, signed lower right. 19,5x27,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.
10392.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
10393.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10394.

Rufpreis:
8 000 HUF

Veszprémi Endre (1925-2013): A Tiszabecsi harc. Rézkarc, papír, 20x29 cm
10395.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 20,5x14 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10396.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vizy László (1943-) Budai vár sziluettje, akvarell, papír, jelzett, 14x17 cm
10397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vörös András (1955): Vad színek. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
10398.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10399.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
10400.

Rufpreis:
12 000 HUF

Remo Wolf (1912-2009): Famiglia de Filippis. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (LI/C), alján kisebb szakadással, 18×51 cm
10401.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zolnay Géza ( 1886-1947 ): Pálfalva 1947. Olaj, karton, jelzett, keretben. 49,5x69,5 cm
10402.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF