Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908981
10391
446
3400
2651727
10392
446
Vastagh Géza (1866-1919): Dombos táj, 1886. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19,5x27,5. Lapszéli apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Hillside, 1886. Pencil on paper, signed lower right. 19,5x27,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side. 2946735
10393
446
3800
Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
2887116
10394
446
2926896
10395
446
3800
Veszprémi Endre (1925-2013): A Tiszabecsi harc. Rézkarc, papír, 20x29 cm 2935292
10396
446
Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 20,5x14 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2872070
10397
446
Vizy László (1943-) Budai vár sziluettje, akvarell, papír, jelzett, 14x17 cm
2925362
10398
446
22000
Vörös András (1955): Vad színek. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
2805926
10399
446
2953704
10400
446
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
2953883
10401
446
Remo Wolf (1912-2009): Famiglia de Filippis. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (LI/C), alján kisebb szakadással, 18×51 cm 2780077
10402
446
42000
Zolnay Géza ( 1886-1947 ): Pálfalva 1947. Olaj, karton, jelzett, keretben. 49,5x69,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF