Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Molnár Gabriella (1940-): Hódmezővásárhelyi zendülés. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 20x29 cm
10257.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Molnár Ibolya, Ibi (?-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm
10258.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár Iscsu István (1947-): "Szépen szóló éjmadár". Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/XV számozással, Molnár Iscsu István autográf ajándékozási soraival Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25×37,5 cm.
10259.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár Zoltán (1937-2001): Életkép (Lány csokorral). Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x50 cm
10260.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Müller Árpád (1961-2006): Filozófus, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 2/15 számozással. Lapon néhány apró folttal. 7×5,5 cm.
10261.

Rufpreis:
4 000 HUF

Müller Árpád (1961-2006): Geométer. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×5,5 cm.
10262.

Rufpreis:
5 000 HUF

10263.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 2. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm
10264.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy Imola (1976-): Elrejtőzve. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30x30 cm
10265.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Nagy Imola (1976-): Upside down. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39x29 cm
10266.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Nagy Imola (1976-): Vágy és varázsat. Tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39,5x26,5 cm
10267.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nagy Lajos (1956-): Biblia jelenet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 21x29 cm
10268.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF