Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2946766
10257
446
3400
Molnár Gabriella (1940-): Hódmezővásárhelyi zendülés. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 20x29 cm 2871858
10258
446
Molnár Ibolya, Ibi (?-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm 2948755
10259
446
Molnár Iscsu István (1947-): "Szépen szóló éjmadár". Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/XV számozással, Molnár Iscsu István autográf ajándékozási soraival Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25×37,5 cm. 2927938
10260
446
30000
Molnár Zoltán (1937-2001): Életkép (Lány csokorral). Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x50 cm
2851399
10261
446
Müller Árpád (1961-2006): Filozófus, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 2/15 számozással. Lapon néhány apró folttal. 7×5,5 cm. 2851347
10262
446
Müller Árpád (1961-2006): Geométer. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×5,5 cm. 2848235
10263
446
40000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Don't let me go. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 40x30 cm.
2867448
10264
446
50000
Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 2. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm
2867453
10265
446
44000
Nagy Imola (1976-): Elrejtőzve. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30x30 cm
2867452
10266
446
44000
Nagy Imola (1976-): Upside down. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39x29 cm
2867436
10267
446
40000
Nagy Imola (1976-): Vágy és varázsat. Tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39,5x26,5 cm
2805958
10268
446
Nagy Lajos (1956-): Biblia jelenet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 21x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF