Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10282.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10283.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ördög János (?-): Szarvas az erdőben. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott fakeretben. 50x70 cm
10284.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10285.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pataki Ferenc (1941-): Tengericsillag. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60x50 cm
10286.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10287.

Rufpreis:
3 000 HUF

10288.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Pekáry István (1905-19819: Csárdás. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Levelezőlap 10x12 cm
10289.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10290.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Perei Zoltán (1913-1992): Nimfa. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15,5 cm
10291.

Rufpreis:
4 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Poseidon. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 8x15 cm
10292.

Rufpreis:
4 000 HUF

Peres Ernő (?-?), működött a XX. sz. közepén: Kassai dóm. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap alján apró szakadással, 21x16 cm
10293.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF