Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2720953
10183
446
K. Takács Magdolna (?-): Nárciszok. Papírmetszet, papír, jelzett, számozott: 5/4. 23x15 cm. Üvegezett fakeretben.
2921538
10184
446
28000
Kakucsi Csernák Zoltán (1976-): Dunai Hajnal. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
2890457
10185
446
Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes táj. Olaj, karton, jelezve balra lent. 13x16,5 cm 2954182
10186
446
Kass János (1927-2010): Szűz. Rézkarc, papír, jelzett. 15x14,5 cm 2926893
10187
446
13000
Kass János (1927-2010): 1976 Jobbágy vitézek.... Rézkarc, papír, jelzett 20x29 cm 2953720
10188
446
17000
Kassák Lajos (1887-1967) Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm.
2924668
10189
446
Kassák Lajos utánnyomás, ofszet nyomat, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 30x20,5 cm 2830252
10190
446
2948308
10191
446
19000
Kasznár Ring Jenő (1875-1945), 2 db mű: Vásározó asszony és pipázó férfi portréja. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült fakeretben, 39×30 cm 2946773
10192
446
4800
1952 Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfás. Színezett rézkarc, papír, jelzéssel, 28x39 cm 2946801
10193
446
4200
Kádár György (1912-2002): Őszi levelek. Dombornyomat, papír, jelzett. 34,5x25 cm
2953999
10194
446
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 26,5x18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF