1967 Borsos Miklós (1906-1990):Napfényyben, rézkarc, papír, jelzett, 8x10,5 cm. Borítékkal, rajta a feladó, Borsos Miklós címével (1979 Borsos, Tihany, Diós 8237.) Róla szóló cikkel.