Deák Ferenc (1935-2013): Dávid Gyula hatvanéves, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, 22x11 cm. (Dávid Gyula (1928- ) erdélyi magyar irodalomtörténész, szerkesztő, műfordító 60. születésnapja alkalmából készített grafika).