D. Varga Edit, működött a XX. sz. első felében: Királylány (illusztráció). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm