Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1296473
10196
276
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 27x20 cm
1302395
10197
276
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Találkozás. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
1359580
10198
276
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, tempera, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
1391161
10199
276
8500
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ölelkezők. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×7 cm
1391166
10200
276
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Egzotikus lány. Olaj, karton, jelzett, 54×37 cm
1414673
10201
276
Oppel Imre prof. (Keszthely, 1883 - ) Karácsonyi üdvözlőlap. Akvarell, papír. Jelzett, 1962. 16x12 cm
1400066
10202
276
40000
Papp Sándor: (1868-1937): Folyó részlet. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 29×46 cm
675175
10203
276
1387856
10204
276
Patay Mihály (1910-1956): Cigarettázó férfi.Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 17×13 cm
1414829
10205
276
Paulovits Pál (1892-1975): Nürnbergi régi házak, színezett rézkarc, karton, jelzett, 25x20 cm., keret: 49x33 cm. 1410592
10206
276
Paulovits Pál (1892-1975): Varró lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 35×27 cm 1413314
10207
276
Pekáry jelzéssel: Kunyhó. Olaj, papír. szakadással, 38×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF