Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 27x20 cm
10196.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Találkozás. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, tempera, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10198.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ölelkezők. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×7 cm
10199.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Egzotikus lány. Olaj, karton, jelzett, 54×37 cm
10200.

Rufpreis:
8 000 HUF

Oppel Imre prof. (Keszthely, 1883 - ) Karácsonyi üdvözlőlap. Akvarell, papír. Jelzett, 1962. 16x12 cm
10201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Papp Sándor: (1868-1937): Folyó részlet. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 29×46 cm
10202.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10203.

Rufpreis:
2 800 HUF

Patay Mihály (1910-1956): Cigarettázó férfi.Linómetszet, papír, jelzés nélkül,  17×13 cm
10204.

Rufpreis:
1 800 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Nürnbergi régi házak, színezett rézkarc, karton, jelzett, 25x20 cm., keret: 49x33 cm.
10205.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Varró lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett,  35×27 cm
10206.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pekáry jelzéssel: Kunyhó. Olaj, papír. szakadással, 38×48 cm
10207.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF