Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1383599
10208
276
1366244
10209
276
1410340
10210
276
14000
Prihoda István (1891-1956): Fürdés után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 26×19 cm
1357725
10211
276
Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm
1327197
10212
276
110000
Peske Géza, (1859-1934): Hógolyózó fiú. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1394491
10213
276
Pór Bertalan (1880-1964): Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1397068
10214
276
Puskás Tibor (?-?): Falurészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 18×21 cm 1320893
10215
276
Redő Ferenc (1913-1976): Vajda. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
1410941
10216
276
Reiter László (1894-1945): 3 db absztrakt kompozíció, fametszet, papír, az egyik jelzett a dúcon, a másik kettő jelzés nélkül, papírra kasírozva, 10.5x8.5 cm, 10.5x9 cm, 11x9 cm. 1369160
10217
276
Remsey jelzéssel: Pincérnő. Olaj, falemez, keretben, 78×67 cm 1353112
10218
276
11000
Remsey jelzéssel: Pipázó a bárban. Olaj, falemez, 64×48 cm 1361248
10219
276
Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF