Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

10208.

Rufpreis:
5 000 HUF

10209.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Prihoda István (1891-1956): Fürdés után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 26×19 cm
10210.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm
10211.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Peske Géza, (1859-1934): Hógolyózó fiú. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10212.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Pór Bertalan (1880-1964): Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10213.

Rufpreis:
3 000 HUF

Puskás Tibor (?-?): Falurészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 18×21 cm
10214.

Rufpreis:
1 800 HUF

Redő Ferenc (1913-1976): Vajda. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
10215.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reiter László (1894-1945): 3 db absztrakt kompozíció, fametszet, papír, az egyik jelzett a dúcon, a másik kettő jelzés nélkül, papírra kasírozva, 10.5x8.5 cm, 10.5x9 cm, 11x9 cm.
10216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Remsey jelzéssel: Pincérnő. Olaj, falemez, keretben, 78×67 cm
10217.

Rufpreis:
12 000 HUF

Remsey jelzéssel: Pipázó a bárban. Olaj, falemez, 64×48 cm
10218.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm
10219.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF