Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1352894
10316
276
8500
Jelzés nélkül: Fő tér. Olaj, vászon, sérült, keretben, 70×54 cm
1296476
10317
276
Jelzés nélkül: Női fej. Zsírkréta, papír, paszpartuban, 41x29 cm
1400949
10318
276
Jelzés nélkül: Ház a patak mellett. Olaj, vászon, keretben, 41×54 cm
1383940
10319
276
Jelzés nélkül: Utcarészlet (Hatsek után). Akvarell, papír, 55×40 cm
1383756
10320
276
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 48×36 cm 1366161
10321
276
Jelzés nélkül: Kéregető. Kollázs-olaj (dohány papírból), karton, üvegezett keretben, 34×49 cm 1412713
10322
276
Zhang Wei (1952- ): A tölgyfa illata, kínai kalligráfia, rizspapír, jelzett, 68×35 cm.
1398023
10323
276
Jelzett japán akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben 14×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF