Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Olvashatatlan jelzéssel: Séta a parkban. Olaj, farost, 30×20 cm
10292.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Pihenő nők. Olaj, farost, 30×40 cm
10293.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×16 cm
10294.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hófedte ház. Olaj, karton, üvegezett keretben, 17×21 cm
10295.

Rufpreis:
6 000 HUF

10296.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10297.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10298.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Karikatúra. Tus, papír, 16x11 cm
10299.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Goin' with the wind. Vegyes technika, papír, foltos, 23x16 cm
10300.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Pongor Ilona könyve. Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10,5×7,5 cm
10301.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, funér, festék hibákkal, 54×82 cm
10302.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Házikó a pataknál. Olaj, fa, 40×26 cm
10303.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF