Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1410775
10292
276
Olvashatatlan jelzéssel: Séta a parkban. Olaj, farost, 30×20 cm 1410778
10293
276
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Pihenő nők. Olaj, farost, 30×40 cm 1410985
10294
276
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×16 cm 1409775
10295
276
Olvashatatlan jelzéssel: Hófedte ház. Olaj, karton, üvegezett keretben, 17×21 cm 1344936
10296
276
1298834
10297
276
1257704
10298
276
1412957
10299
276
Jelzés nélkül: Karikatúra. Tus, papír, 16x11 cm
1412960
10300
276
Jelzés nélkül: Goin' with the wind. Vegyes technika, papír, foltos, 23x16 cm 1296759
10301
276
Jelzés nélkül: Pongor Ilona könyve. Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10,5×7,5 cm
1412472
10302
276
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, funér, festék hibákkal, 54×82 cm
1397546
10303
276
Jelzés nélkül: Házikó a pataknál. Olaj, fa, 40×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF