Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1413180
10280
276
4600
Wieszt József (1951-2007): Tájtanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×19 cm
1381822
10281
276
32000
1413187
10282
276
8500
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm 1413692
10283
276
Olvashatatlan jelzéssel: Faluszél. Rézkarc, papír, 11×17,5 cm
1401867
10284
276
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Asszonyok. Olaj, farost, 30x20 cm 1413716
10285
276
Olvashatatlan jelzéssel: Idegen a börtönben. cca 1840. Tus, papír, 36×22 cm 1393993
10286
276
Olvashatatlan jelzéssel: Dürnstein. Színezett rézkarc, papír, 10×7 cm
1410048
10287
276
Olvashatatlan jelzéssel: TSZCS szervezése 1948. Rézkarc, papír, 19×29 cm 1410359
10288
276
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Selyemre festett, üvegezett keretben, 14×10 cm
1322694
10289
276
Olvashatatlan jelzéssel: A győri Karmelita templom 1942. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×34 cm 1345060
10290
276
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, 28×18 cm
1410734
10291
276
Olvashatatlan jelzéssel: Pad a ház előtt. Rézkarc, papír, 20×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF