Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Wieszt József (1951-2007): Tájtanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×19 cm
10280.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10281.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm
10282.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Olvashatatlan jelzéssel: Faluszél. Rézkarc, papír, 11×17,5 cm
10283.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Asszonyok. Olaj, farost, 30x20 cm
10284.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Idegen a börtönben. cca 1840. Tus, papír, 36×22 cm
10285.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Dürnstein. Színezett rézkarc, papír, 10×7 cm
10286.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: TSZCS szervezése 1948. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10287.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Selyemre festett, üvegezett keretben, 14×10 cm
10288.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A győri Karmelita templom 1942. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×34 cm
10289.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, 28×18 cm
10290.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Pad a ház előtt. Rézkarc, papír, 20×25 cm
10291.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF