Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Jelzés nélkül: Atomtenger. Tempera, papír, 46x30 cm
10304.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: dekoráció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, d:15 cm
10305.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Olaj, karton, sérült keretben, 35×47 cm
10306.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Teniszező férfi. Spiáter, ragasztott ütővel, alabástrom talapzattal, m:25 cm
10307.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Gyerekek az udvaron. Olaj, karton, keretben, 20×24 cm
10308.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Patak. Olaj, vászon, keretben, 40×52 cm
10309.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Hölgy az ajtónál. Olaj, vászon, restaurált, kis szakadással, 95×74 cm
10310.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Gazdasszony bagollyal. Olaj, vászon, festék lepattanással, 68×58 cm
10311.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Jelzés nélkül: Éjszaka a tanyán. Olaj, vászon,, 40×50 cm
10312.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon,  antik sérült keretben,  44×50 cm
10313.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, 20x24 cm
10314.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Vörösberény. Olaj, vászon, keretben, 22×42 cm
10315.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF