Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1414831
10304
276
Jelzés nélkül: Atomtenger. Tempera, papír, 46x30 cm
1410811
10305
276
Jelzés nélkül: dekoráció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, d:15 cm
1409399
10306
276
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Olaj, karton, sérült keretben, 35×47 cm
1411589
10307
276
Jelzés nélkül: Teniszező férfi. Spiáter, ragasztott ütővel, alabástrom talapzattal, m:25 cm
1409681
10308
276
Jelzés nélkül: Gyerekek az udvaron. Olaj, karton, keretben, 20×24 cm 1410307
10309
276
Jelzés nélkül: Patak. Olaj, vászon, keretben, 40×52 cm
1399946
10310
276
30000
Jelzés nélkül: Hölgy az ajtónál. Olaj, vászon, restaurált, kis szakadással, 95×74 cm 1399937
10311
276
22000
Jelzés nélkül: Gazdasszony bagollyal. Olaj, vászon, festék lepattanással, 68×58 cm 1325791
10312
276
60000
Jelzés nélkül: Éjszaka a tanyán. Olaj, vászon,, 40×50 cm
1334789
10313
276
60000
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 44×50 cm
1356532
10314
276
15000
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, 20x24 cm 1302287
10315
276
Jelzés nélkül: Vörösberény. Olaj, vászon, keretben, 22×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF