Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Uzsoky jelzéssel: Régi cimborák. Olaj, karton, keretben,  20×30 cm
10268.

Rufpreis:
5 000 HUF

10269.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vass Elemér (1887-1957): Tájkép. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, festék hibákkal, 50×60 cm
10270.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Váczi András(1967-): Landschap. Rézkarc, papír, jelzett, 13x16 cm
10271.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vágó Sándor (1887-1946): Asszonyok a templomnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×67 cm
10272.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm
10273.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vén jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 77×55 cm
10274.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vén jelzéssel: Erzsébet híd a Budai várral. Olaj, farost, 66×73 cm
10275.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Viski jelzéssel: Csikós. Olaj, falemez, kertben, 45×58 cm
10276.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Viski jelzéssel: Utca részlet szekérrel . Olaj, falemez, kertben, 50×62 cm
10277.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm
10278.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vörös jelzéssel: Háztetők. Olaj, karton,  53×56 cm
10279.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF