Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1410006
10268
276
Uzsoky jelzéssel: Régi cimborák. Olaj, karton, keretben, 20×30 cm 1297287
10269
276
4400
1400074
10270
276
120000
Vass Elemér (1887-1957): Tájkép. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, festék hibákkal, 50×60 cm
1412677
10271
276
Váczi András(1967-): Landschap. Rézkarc, papír, jelzett, 13x16 cm
1400056
10272
276
50000
Vágó Sándor (1887-1946): Asszonyok a templomnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×67 cm 1400097
10273
276
Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm
1372915
10274
276
15000
Vén jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 77×55 cm
1380891
10275
276
15000
Vén jelzéssel: Erzsébet híd a Budai várral. Olaj, farost, 66×73 cm
1412513
10276
276
22000
Viski jelzéssel: Csikós. Olaj, falemez, kertben, 45×58 cm
1412551
10277
276
Viski jelzéssel: Utca részlet szekérrel . Olaj, falemez, kertben, 50×62 cm 1388363
10278
276
Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm
1376893
10279
276
Vörös jelzéssel: Háztetők. Olaj, karton, 53×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF