Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm
10171.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940): A Szent István napi istentisztelet alatt a Mátyás temploman Sugár Viktor karnagy a Dohnányi misét dirigálja.. Ceruza, papír, Jelzett. 35x21 cm
10172.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mátrai Vilmos (1877-?): Budapest. 4 db rézkarc, papír, jelzett és jelzés nélkül, üvegezett keretben, 13x8 cm
10173.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

MB jelzéssel: Nürnberg Burgeingang, Nürnberg Várbejárat, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 13x9 cm., keretben: 30x21 cm.
10174.

Rufpreis:
1 000 HUF

MCP jelzéssel: Mediterrán hegyvidék. Olaj, farost, 46×71 cm
10175.

Rufpreis:
12 000 HUF

MCP jelzéssel: Lovas szekér. Olaj, farost, 37×80 cm
10176.

Rufpreis:
10 000 HUF

10177.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Mende Gusztáv(1899-1963): Szilveszteri hangulat a soproni Szentlélek utcában. Linó, papír, kartonra kasírozva, feliratozva, 9x14 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF

10179.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Mészáros jelzéssel: Kikötő vitorlás. Olaj, karton, keretben, 30×46 cm
10180.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mihályffy jelzéssel: Cica öröm. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
10181.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mikola jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, 38×43 cm
10182.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF