Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1365435
10171
276
Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm
1413847
10172
276
Márton Ferenc (1884-1940): A Szent István napi istentisztelet alatt a Mátyás temploman Sugár Viktor karnagy a Dohnányi misét dirigálja.. Ceruza, papír, Jelzett. 35x21 cm
1413572
10173
276
15000
Mátrai Vilmos (1877-?): Budapest. 4 db rézkarc, papír, jelzett és jelzés nélkül, üvegezett keretben, 13x8 cm
1412067
10174
276
MB jelzéssel: Nürnberg Burgeingang, Nürnberg Várbejárat, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 13x9 cm., keretben: 30x21 cm. 1380818
10175
276
MCP jelzéssel: Mediterrán hegyvidék. Olaj, farost, 46×71 cm
1395851
10176
276
MCP jelzéssel: Lovas szekér. Olaj, farost, 37×80 cm
1286985
10177
276
13000
1411821
10178
276
Mende Gusztáv(1899-1963): Szilveszteri hangulat a soproni Szentlélek utcában. Linó, papír, kartonra kasírozva, feliratozva, 9x14 cm 1413237
10179
276
6500
1383779
10180
276
Mészáros jelzéssel: Kikötő vitorlás. Olaj, karton, keretben, 30×46 cm
1409946
10181
276
Mihályffy jelzéssel: Cica öröm. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
1368957
10182
276
Mikola jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, 38×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF