Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1365415
10120
276
Kádár jelzéssel: Nő galambbal, olaj, farost, 54×42,5 cm 1373914
10121
276
38000
Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35 cm
1242801
10122
276
1328235
10123
276
Kárpáthy jelzéssel: Hegyvidéki falu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 59×79 cm
1306135
10124
276
1298172
10125
276
40000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Kutyus és gazdája az őszi erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 55×68 cm 1312543
10126
276
600
M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1312559
10127
276
600
M. Kiss József (1935-1999): József Attila. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1312554
10128
276
600
1410002
10129
276
Kiss Terézia (1928- ): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×29 cm
1392170
10130
276
KK jelzéssel: Templom madárkákkal. Ceruza-filc , papír, 31×24 cm
1392167
10131
276
KK jelzéssel: Templom. Ceruza, papír, 37×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF