Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1400302
10024
276
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások partközelben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm
1298351
10025
276
Beleznai jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, keretben, 20×15 cm 1395996
10026
276
Belényi jelzéssel: Korsós fél akt. Olaj, farost, 54×35 cm
1353187
10027
276
Bene jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm
1392286
10028
276
Berkes jelzéssel: Városi forgatag. Olaj, falemez, foltos, keretben, 60×75 cm 1365647
10029
276
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 75×100 cm
1409768
10030
276
Bertalan jelzéssel: Nyitott kapu. Olaj, karton, keretben, 15×22 cm
1320061
10031
276
1381402
10032
276
Biró jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, vászon, keretben, 44×60 cm 542604
10033
276
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16x49 cm
1390596
10034
276
BM jelzéssel: Ló. Szén, papír, 21×30 cm 1277575
10035
276
Borbély Gizella (1920-1994): Naplemente. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF