Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1397276
10036
276
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok ősszel. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm
1357263
10037
276
Bolmányi jelzéssel: Felhők. Tempera, vászon, keretben, 40×50 cm 1408831
10038
276
Bolmányi jelzéssel: Család. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×41 cm
1397531
10039
276
15000
Boromisza jelzéssel: Esős városkép. Tempera, karton, keretben, 20×26 cm 1394436
10040
276
Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1394432
10041
276
Bortnyik Sándor: Szitanyomat. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm 1394434
10042
276
Bortnyik Sándor: MA címlap. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1408861
10043
276
Böhm jelzéssel: Köpülő asszony. Olaj, vászon, 63×47 cm 1396547
10044
276
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Dunakanyar. Olaj, vászon, sérült, jelzett, keretben, 60×80 cm
1408962
10045
276
Brodszky jelzéssel: Tél a patakparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 6×9 cm 1408906
10046
276
Brodszky jelzéssel: Ház a patakparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 6×9 cm 1410961
10047
276
Buday György (1907-1990): Balladai illusztrációk, 4 db, fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 19x12 cm és 13x10 cm közötti méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF