Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok ősszel. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm
10036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bolmányi jelzéssel: Felhők. Tempera, vászon, keretben, 40×50 cm
10037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bolmányi jelzéssel: Család. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×41 cm
10038.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boromisza jelzéssel: Esős városkép. Tempera, karton, keretben, 20×26 cm
10039.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10040.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bortnyik Sándor: Szitanyomat. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10041.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bortnyik Sándor: MA címlap. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10042.

Rufpreis:
12 000 HUF

Böhm jelzéssel: Köpülő asszony. Olaj, vászon, 63×47 cm
10043.

Rufpreis:
12 000 HUF

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Dunakanyar. Olaj, vászon, sérült, jelzett, keretben, 60×80 cm
10044.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Brodszky jelzéssel: Tél a patakparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 6×9 cm
10045.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brodszky jelzéssel: Ház a patakparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 6×9 cm
10046.

Rufpreis:
4 000 HUF

Buday György (1907-1990): Balladai illusztrációk, 4 db, fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 19x12 cm és 13x10 cm közötti méretben.
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF