Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1312787
10060
276
Dézsi Éva (1929-): Vízparti séta . Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 14×13 cm
1409385
10061
276
Dilinkó Sándor (1929-2014): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×42 cm
1292648
10062
276
Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi kondásház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
1394005
10063
276
1414843
10064
276
Ék Sándor (1902-1975): Lenin. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 40x29 cm
1387837
10065
276
1387867
10066
276
Endrédy György (1910-1988): Figyelő lány. Linó, papír, jelzett, 17x13 cm
1390910
10067
276
Élesdy István (1912-1987): Házak a folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×38 cm
1408824
10068
276
Farkas jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, sérült, 35×52 cm
1410299
10069
276
Fekete jelzéssel: Mediterrán kiállítás. Olaj, vászon, keretben, 34×50 cm 1290626
10070
276
Fényes Adolf (1867-1945): Tanulmányfejek. Színes linómetszet papír, foltos, megjelent a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22,5x18cm 1369936
10071
276
38000
Walter Hood Finch (1817-1892): Stradford up Avon utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF