Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Görög Rezső (1930- ): Utolsó töltény. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Folyópart 1964. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött, üvegezett keretben, 18×30 cm
10085.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Henri-Charles Guérard(1846-1897): Asztali kínáló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31x21 cm
10086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Henri-Charles Guérard(1846-1897): Váza. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 18x20 cm
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hadnagy László (1975-): Sziklás vidék. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×52 cm
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm
10089.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
10090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hegedűs jelzéssel: Tanyán dolgozó asszonyok. Olaj, karton, keretben, 23×34 cm
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Anya gyermekével . Tus, papír, pecséttel jelzett, 14×11 cm
10092.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Vázlatok, papír, ofszet, jelzett, 24x29 cm.
10093.

Rufpreis:
1 200 HUF

10094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herrer jelzéssel: Velencei gondolás. Olaj, farost, sérült 60×53 cm
10095.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF