Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1312438
10084
276
Görög Rezső (1930- ): Utolsó töltény. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
1410098
10085
276
14000
Gross Arnold (1929-2015): Folyópart 1964. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött, üvegezett keretben, 18×30 cm 1413408
10086
276
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Asztali kínáló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31x21 cm
1413404
10087
276
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Váza. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 18x20 cm
1345907
10088
276
Hadnagy László (1975-): Sziklás vidék. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×52 cm
1339894
10089
276
Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm
1302450
10090
276
Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
1409702
10091
276
Hegedűs jelzéssel: Tanyán dolgozó asszonyok. Olaj, karton, keretben, 23×34 cm 1390986
10092
276
Helbing Ferenc (1870-1958): Anya gyermekével . Tus, papír, pecséttel jelzett, 14×11 cm 1414292
10093
276
Hermann Lipót (1884-1972): Vázlatok, papír, ofszet, jelzett, 24x29 cm. 1414302
10094
276
Hermann Lipót (1884-1972): Vázlatok, papír, ofszet, jelzett, 24x29 cm. 1318858
10095
276
Herrer jelzéssel: Velencei gondolás. Olaj, farost, sérült 60×53 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF