Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1397293
10096
276
Herrer jelzéssel: Elhagyott erőd. Olaj, karon, keretben, 34×24 cm
1304887
10097
276
28000
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008) : Szőllősben. Olaj, papír-farost, jelzett, 55×68 cm 1397147
10098
276
Hincz jelzéssel: Sárga erdő szellemei. Olaj, karton, sérült, 100×79 cm
1408638
10099
276
Hincz Gyula (1904-1986): Dimenziók, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×33,5 cm 1283963
10100
276
8500
1359585
10101
276
8500
Iglay József (1905-1980): Eső után, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×40 cm
1352793
10102
276
Illencz jelzéssel: Raktárházak. Olaj, farost, lyukkal, 34×42 cm
1327283
10103
276
100000
Illés jelzéssel: Káspi poni a lovasával. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×67 cm
1306232
10104
276
28000
1302416
10105
276
28000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Margit híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×43 cm
1306108
10106
276
1390941
10107
276
Iván Szilárd (1912-1988): Barátok. Linó, papír, jelzés nélkül, 16×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF