Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1387825
10108
276
Iván Szilárd (1912-1988): Házaspár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm
1399959
10109
276
32000
Jámbor jelzéssel: Útvesztő. Olaj, vászon, 100×70 cm
1392277
10110
276
14000
Jávor jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, karton, sérült, keretben, 50×67 cm
1354965
10111
276
JP jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, farost, sérült, 32×45 cm
1392164
10112
276
K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm
1398251
10113
276
Kacziány jelzéssel: Naplemente. Olaj, farost, 40×50 cm
1401303
10114
276
Kajzán jelzéssel: Hölgy a vízparton. Tus, karton, keretben, 47×40 cm
1393989
10115
276
Karczag Zoltán (1881-1944): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×49 cm
1328793
10116
276
Kardos Gábor (1881-?): Pipacsszedő. Olaj, vászon, jelzett, tisztitásra szorul, keretben, 59×79 cm
1414407
10117
276
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x20 cm
1396906
10118
276
Katona György (1953-2009): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×20 cm
1392282
10119
276
Kató jelzéssel: Gőzhajók az Erzsébet hídnál. Olaj, karton, foltos, keretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF