Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Madárijesztő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
10132.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Zsenik. Színes rézkarc, papír, jelzett, 7×8 (2×) cm
10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

Komlós István (?-?) : Falusi udvar, olaj, farost, jelzés nélkül, 49,5×54,5 cm
10135.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondlor jelzéssel: Férfi fej. Olaj, vászon, 60×50 cm
10136.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): A művész magyaráz, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
10137.

Rufpreis:
8 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Balaton. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10139.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kontuly jelzéssel: Templom rom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×38 cm
10140.

Rufpreis:
12 000 HUF

10141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koszkol Jenő (1868-1935): Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon,  jelzett, keretben, 60×80 cm
10142.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Kovács jelzéssel: A nagy tél 1963. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 30×42 cm
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF