Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1364537
10132
276
6500
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Madárijesztő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm 1410728
10133
276
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Zsenik. Színes rézkarc, papír, jelzett, 7×8 (2×) cm 1202543
10134
276
1359561
10135
276
Komlós István (?-?) : Falusi udvar, olaj, farost, jelzés nélkül, 49,5×54,5 cm
1395860
10136
276
Kondlor jelzéssel: Férfi fej. Olaj, vászon, 60×50 cm
422080
10137
276
Kondor Béla (1931-1972): A művész magyaráz, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
1410519
10138
276
Konecsni György (1908-1970): Napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1314837
10139
276
Konecsni György (1908-1970): Balaton. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
1346631
10140
276
Kontuly jelzéssel: Templom rom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×38 cm
1320402
10141
276
1358888
10142
276
150000
Koszkol Jenő (1868-1935): Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1401884
10143
276
Kovács jelzéssel: A nagy tél 1963. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 30×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF