Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1399528
10183
276
40000
Moldován István (1911-2000): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1410913
10185
276
Molnár C. Pál (1894-1981): Két itáliai jelenet, fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 14.5x9.5 cm, 14.5x8 cm. 1410885
10186
276
Molnár C. Pál (1894-1981): Háromkirályok. Fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 25×17 cm.
1394466
10187
276
Molnár Farkas (1897-1945): Itália mappa borító. 1924. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1396901
10188
276
Mónos Jenő (1959-): Nyugalomban. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm
1365662
10189
276
Nagy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 46×54 cm
1372906
10190
276
Nagy jelzéssel: Téli éjszaka. Olaj, falemez, keretben, 49×63 cm 1401576
10191
276
Nagy jelzéssel: Műteremben. Olaj, karton, 45×65 cm
1412517
10192
276
Nagy jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, kertben, 45×52 cm
1394414
10193
276
Nemes-Lampérth József: Táj 1914. Szitanyomat. Készítette 1979-ban 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 55x85 cm
1320120
10194
276
Németh György (1888-1962): Faluszéle, lovas kocsival. Olaj, falemez, jelzett, 12,5×17,5 cm 1320123
10195
276
Németh György (1888-1962): Jó gazda. Olaj, falemez, jelzett, 12,5×17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF