Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Scheiber jelzéssel: Padon ülő nő. Vegyes technika, papír, keretben, 33×23 cm
10232.

Rufpreis:
6 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 41×30 cm
10233.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10234.

Rufpreis:
12 000 HUF

10235.

Rufpreis:
12 000 HUF

10236.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Tűzfalak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×31 cm
10237.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Olaj, karton, 36×54 cm
10238.

Rufpreis:
10 000 HUF

10239.

Rufpreis:
2 800 HUF

Juliaan Severin (1888-1975): Antwerpsche Folkloristen. Ex libris, papír, jelzett, 11×10 cm
10240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Itató. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm
10241.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10242.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Swierkiewicz Róbert (1942-): 2 db kép: A súgó. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett, 12x19 cm és Szaglászó. Tus, papír, paszpartuban, jelzett, 17x14 cm
10243.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF