Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1412543
10232
276
Scheiber jelzéssel: Padon ülő nő. Vegyes technika, papír, keretben, 33×23 cm 1408867
10233
276
Scheiber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 41×30 cm
1246354
10234
276
1246309
10235
276
1246247
10236
276
1412715
10237
276
Schönberger jelzéssel: Tűzfalak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×31 cm
1386560
10238
276
Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Olaj, karton, 36×54 cm 1329842
10239
276
1296810
10240
276
Juliaan Severin (1888-1975): Antwerpsche Folkloristen. Ex libris, papír, jelzett, 11×10 cm
1409848
10241
276
Stettner Béla (1928-1984): Itató. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm 1297280
10242
276
4400
Stettner Béla (1928-1984): Elégia. Színes rézkarc 14/50, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×19 cm 1296464
10243
276
Swierkiewicz Róbert (1942-): 2 db kép: A súgó. Linómetszet, papír, paszpartuban, jelzett, 12x19 cm és Szaglászó. Tus, papír, paszpartuban, jelzett, 17x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF