Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1391152
10244
276
15000
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 79×55 cm
1409373
10245
276
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzés nélkül, 70×70 cm 1415104
10246
276
Szalay Lajos (1909-1995): Találkozás. Szitanyomat, papír, jelzett, 34×41 cm
1391173
10247
276
Szeift Béla (1944-2012): Lény. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
1336584
10248
276
8500
1248085
10249
276
34000
Pest-budai históriák. - Szemethy Imre 12 eredeti rézkarcával. A történeteket Don Péter válogatta. Bp., 1998, Auktor. [13] lev., 12 t. (rézkarcok). A 15/75 jelzésű minden rézkarcon aláírt példány. Kiadói velúr mappában. 42x32 cm.
1327165
10250
276
25000
Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Tulipánfák az udvaron. Olaj, karton, jelzett, 29×39 cm
1217520
10251
276
1298307
10252
276
1413992
10253
276
Szilágyi Imre(1942-): Rabbi. Olaj, farost, jelzett, 50x40 cm 1369153
10254
276
11000
Színyey jelzéssel: Olvadás. Olaj, vászon, keretben, 50×64 cm 1320405
10255
276
Szőnyi Jenő (1902-?): Ülő férfi. Tus, papír, jelzett, 29×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF