Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben,  90×70 cm
10220.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10221.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm /  Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm
10222.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm
10223.

Rufpreis:
3 000 HUF

RJO jelzéssel: Balavásár. Akvarell, papír, üvegezett kertben, 17×22 cm
10224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Roth jelzéssel: Téli ház. Olaj, farost, 36×45 cm
10225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rónai jelzéssel: Nő kalapban. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 46×36 cm
10226.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rónai jelzéssel: Női akt háttal. Vegyes technika, papí, üvegezett keretben, 50×40 cm
10227.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10228.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm
10229.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Saly Németh László (1920-2001): Magányos fa. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×32 cm
10230.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sárossy jelzéssel: Ház a tópartnál. Olaj, vászon, keretben,  55×68 cm
10231.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF