Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1350174
10220
276
15000
Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 90×70 cm
1334924
10221
276
1334574
10222
276
Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm / Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm
1296458
10223
276
Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm
1410336
10224
276
RJO jelzéssel: Balavásár. Akvarell, papír, üvegezett kertben, 17×22 cm 1398350
10225
276
Roth jelzéssel: Téli ház. Olaj, farost, 36×45 cm
1408664
10226
276
Rónai jelzéssel: Nő kalapban. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 46×36 cm 1408883
10227
276
Rónai jelzéssel: Női akt háttal. Vegyes technika, papí, üvegezett keretben, 50×40 cm
1306446
10228
276
50000
1304651
10229
276
600
Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm
1265239
10230
276
Saly Németh László (1920-2001): Magányos fa. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×32 cm 1409580
10231
276
Sárossy jelzéssel: Ház a tópartnál. Olaj, vászon, keretben, 55×68 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF