Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Kónya Zoltán (1891-?): Panacea, reklámterv. Klisé, papír, jelzett, 14x10 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kónya Zoltán (1891-?): Sorpex, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 19x14 cm
10145.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Ebesfalva (Erzsébetváros), színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13×12 cm
10146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Házak Tordán, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13×12 cm
10147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Székely Kúria, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13×12 cm
10148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Vázlatfüzet: kettő ceruza rajz, 4 db akvarell, 2 szén, 1 tempera, 1 pasztell, botítékok, 2 db fotó a művészről, összesen: 3 db rajz szignózott
10149.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Krégel jelzéssel: Erdő folyóval. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10150.

Rufpreis:
10 000 HUF

10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krón Béla (1884-1965): Kikötő. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

K.R.P.I. jelzéssel: Szántó paraszt. Olaj, karton, üvegezett keretben, 18×16 cm
10153.

Rufpreis:
4 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Krisztus a kereszten. Linó, papír, jelzett a linón, 16×15  cm
10154.

Rufpreis:
1 200 HUF

László Gyula (1910-1998): Modern Krisztus. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 11×10  cm
10155.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF