Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1414430
10144
276
Kónya Zoltán (1891-?): Panacea, reklámterv. Klisé, papír, jelzett, 14x10 cm 1414428
10145
276
Kónya Zoltán (1891-?): Sorpex, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 19x14 cm 1410822
10146
276
Kós Károly (1883-1977): Ebesfalva (Erzsébetváros), színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13×12 cm 1410855
10147
276
Kós Károly (1883-1977): Házak Tordán, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13×12 cm 1410863
10148
276
Kós Károly (1883-1977): Székely Kúria, színezett linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13×12 cm 1414648
10149
276
50000
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Vázlatfüzet: kettő ceruza rajz, 4 db akvarell, 2 szén, 1 tempera, 1 pasztell, botítékok, 2 db fotó a művészről, összesen: 3 db rajz szignózott
1409491
10150
276
Krégel jelzéssel: Erdő folyóval. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1383685
10151
276
1383684
10152
276
Krón Béla (1884-1965): Kikötő. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm
1396913
10153
276
K.R.P.I. jelzéssel: Szántó paraszt. Olaj, karton, üvegezett keretben, 18×16 cm 1387920
10154
276
László Gyula (1910-1998): Krisztus a kereszten. Linó, papír, jelzett a linón, 16×15 cm 1390960
10155
276
László Gyula (1910-1998): Modern Krisztus. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 11×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF