Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1409783
10048
276
Bugesch jelzéssel: Téli faluvég. Olaj, karton, keretben, 20×29 cm 1408687
10049
276
Csabai jelzéssel: Napsütötte házak. Olaj, falemez, sérült, 53×44 cm
1410921
10050
276
Csabai-Ékes Lajos (1896-1944): Art-Deco jelenetek, 2 db, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 8,5×8,5 cm, 9x9 cm.
1409340
10051
276
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Nyár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1320016
10052
276
Császy Béla (?-?): Nyársazás a tábortűznél. Vegyes technika, karton, sérült, 56×72 cm
1390485
10053
276
Csók jelzéssel: Horizont. Olaj, farost, keretben, kis hibával, 39×47 cm
1409644
10054
276
Dénes jelzéssel: Parasztház. Olaj, karton, keretben, 16×23 cm 1409630
10055
276
Dénes jelzéssel: Udvar a kúttal. Olaj, karton, keretben, 16×23 cm 1408982
10056
276
Dési jelzéssel: Futballisták. Szén, papír, üvegezett keretben, 39×44 cm
1364613
10057
276
55000
Dévényi János (1956-): Félkörívek. Akril, vászon, jelzett, 60×60 cm
1364560
10058
276
95000
Dévényi János (1956-): Áramlások. Akril, vászon, jelzett, 60×80 cm
1413208
10059
276
Dévényi János (1956-): Geometrikus alapformák. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF