Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 320

Floris András (1948 -): Holdfényben. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×16 cm
10072.

Rufpreis:
5 000 HUF

Floris András (1948 -): Holdfényben II. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×16 cm
10073.

Rufpreis:
5 000 HUF

Frank jelzéssel: Kert részlet. Olaj, falemez, sérült, 49×46 cm
10074.

Rufpreis:
8 000 HUF

Frank Frigyes (1890-1976): Tabák Lajos portréja. Grafit, papír, jelzett, restaurált, 35×28 cm
10075.

Rufpreis:
8 000 HUF

Franz jelzéssel: Patak vízeséssel. Olaj, falemez, keretben, 18×23 cm
10076.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, 39×26 cm
10077.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gábor jelzéssel: Hegedölő lány. Ceruza, papír, 42×30 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerő jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, üvegezett sérült keretben, 23×15 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

10080.

Rufpreis:
10 000 HUF

Glatz jelzéssel: Leány borjúval. Olaj, vászon, foltos, keretben,  69×44 cm
10081.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gombás jelzéssel: Belvárosi háztetők. Olaj, karton, apró sérüléssel, 24×28 cm
10082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Görög Rezső (1930- ): Héjjas. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
10083.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF