Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1326066
10072
276
Floris András (1948 -): Holdfényben. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×16 cm
1326070
10073
276
Floris András (1948 -): Holdfényben II. Színezett akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×16 cm
1357728
10074
276
Frank jelzéssel: Kert részlet. Olaj, falemez, sérült, 49×46 cm 1413994
10075
276
Frank Frigyes (1890-1976): Tabák Lajos portréja. Grafit, papír, jelzett, restaurált, 35×28 cm 1409665
10076
276
Franz jelzéssel: Patak vízeséssel. Olaj, falemez, keretben, 18×23 cm
1409899
10077
276
Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, 39×26 cm
1392224
10078
276
Gábor jelzéssel: Hegedölő lány. Ceruza, papír, 42×30 cm
1411604
10079
276
Gerő jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, üvegezett sérült keretben, 23×15 cm 1314701
10080
276
1408988
10081
276
14000
Glatz jelzéssel: Leány borjúval. Olaj, vászon, foltos, keretben, 69×44 cm
1344621
10082
276
Gombás jelzéssel: Belvárosi háztetők. Olaj, karton, apró sérüléssel, 24×28 cm 1312435
10083
276
Görög Rezső (1930- ): Héjjas. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF