Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1395952
10012
276
Barcsay jelzéssel: Modell háttal. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 51×41 cm 1369037
10013
276
Barcsay jelzéssel: Kémények. Olaj, falemez, keretben, 43×61 cm
1415108
10014
276
Barcsay jelzéssel: Női aktok. Ceruza, papír, gyűrött, 39×51 cm 1408958
10015
276
Barcsay jelzéssel: Modell. Olaj, falemez, keretben, 40×22 cm 1394012
10016
276
Bauer jelzéssel: Fél akt. Rézkarc, papír, szakadásokkal, 17×13 cm 1388368
10017
276
Bálint elzéssel: Fehér lovacska. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×50 cm
1409361
10018
276
Balázs Imre (1931-2012): Tondó. Rézkarc (EA II/XV), papír, jelzett, 24×18 cm 1158252
10019
276
Bánfalvi Gyula: Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1158257
10020
276
Bánfalvi Gyula: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
1374092
10021
276
1400293
10022
276
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj,, karton, keretben, 22×33 cm
1400300
10023
276
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások szélcsendben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF