Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11191.
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Dobó István szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm
11193.
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cecey Péter szerepe. Nyomat, papír, kissé gyűrött, paszpartuban, 58×41 cm
11195.
Jelzés nélkül, ifj. David Teniers után, feltehetően XVII-XVIII. sz. festő: Férfi dudával. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán 8/975 sz. címkével (Szépművészeti Múzeum bírálat?). Dekoratív, sérült fakertben. 68,5x56 cm
11198.
A Harbl (?) jelzéssel, XX. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 9/980 bírálati számú címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11199.
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltehetően XX. sz. első fele: Sziklás tengerpart. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 59x48,5 cm. Dekoratív fakeretben.