Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi vörös sálban. Olaj, vászon, kartonon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x29,5 cm
11188.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül: Piaci forgatag Budán, háttérben a Citadellával. Akvarell, tus, papír, alján sérült, kartonra kasírozva, 13,5x17 cm
11189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül: Alak. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 24×15,5 cm
11190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Dobó István szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm
11191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cserhán szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm
11192.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cecey Péter szerepe. Nyomat, papír, kissé gyűrött, paszpartuban, 58×41 cm
11193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Rézkarc, papír, jelzett, 19×16,5 cm, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben.
11194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül, ifj. David Teniers után, feltehetően XVII-XVIII. sz. festő: Férfi dudával. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán 8/975 sz. címkével (Szépművészeti Múzeum bírálat?). Dekoratív, sérült fakertben. 68,5x56 cm
11195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75
Minimales Gebot:
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kert. Olaj, vászon. 60x70 cm
11196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
C. Schleichhandt jelzéssel, XIX. sz. második fele: Hazafelé. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. Fakeretben, 52x78 cm
11197.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
A Harbl (?) jelzéssel, XX. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 9/980 bírálati számú címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11198.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltehetően XX. sz. első fele: Sziklás tengerpart. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 59x48,5 cm. Dekoratív fakeretben.
11199.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF