Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Jelzés nélkül: Enteriör, olaj, karton, Keretben. 35x25 cm
11332.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon. 76x60 cm
11333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm
11334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül: Fel a mennyországba! Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 21x34 cm.
11335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Fonóban. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 20x15 cm
11336.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Friedrich Engels portréja. Rézkarc, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 39,5x29 cm
11337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm
11338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Jelzés nélkül: Geometria és gesztus. Vegyes technika, vásznazott lemez. 50x70 cm
11339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Hajó a viharban. Pasztell, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 24×33 cm
11340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36,5×48 cm.
11341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 49,5×70 cm
11342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Jelzés nélkül: Házak között. Akvarell, papír. 25x22 cm. Üvegezett keretben
11343.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF