Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Hazafelé. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 42,5x28,5 cm
11404.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Napos udvar. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 29x37,5 cm
11405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Pihenő. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x40,5 cm
11406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Templom szoborral. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, 27x37 cm
11407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Virágzó kert. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x37,5 cm
11408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Vízpart (Sugovica?). Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x37,5 cm
11409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Vízparti hangulat. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, 22,5x29 cm
11410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Koszta J jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 72/981 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×35 cm.
11411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kovács Imre (1944-): Csernák László portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm
11412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács J jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 60x43 cm
11413.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kovács Péter (1943-2019): Reesendamm-Brücke, Hamburg. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31x45 cm
11414.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Tamás (1942-1999): Nyikoláj Ivanovics Lobacsevszkij portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39,5x29,5 cm
11415.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF