Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XIV, 2006. Litográfia, papír. 6/20 számozással. 30x21 cm
11548.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Örvénylő táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36×44 cm
11549.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben
11550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Parzhami Szent Konrád testvére, kapucinusok védőszentje ceruzarajz. leírással kartonon 24x34 cm
11551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Perlrott Csaba jelzéssel: Férfi asztalnál. Olaj, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 68×51 cm.
11552.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Pleidell jelzéssel: Koldus. Tus, papír, kartonon jelezve jobbra lent a kartonon. 24x13 cm
11553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Póla Tibor jelzéssel: Műsor. Akvarell, tus, papír. Fakeretben. 29x43 cm
11554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Polgár jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 44×30 cm
11555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x50 cm
11556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Fa keretben. 50x40 cm
11557.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Pólya jelzéssel: Templom a dombon. Akvarell papír, jelzés nélkül, keretben. 26x42 cm
11558.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Rácz J. jelzéssel: Öreg ház. Olaj, vászon, jelzett, keretben 60x80 cm
11559.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF