Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3438334
11548
523
500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XIV, 2006. Litográfia, papír. 6/20 számozással. 30x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3517396
11549
523
Olvashatatlan jelzéssel: Örvénylő táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36×44 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3286353
11550
523
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3416621
11551
523
Parzhami Szent Konrád testvére, kapucinusok védőszentje ceruzarajz. leírással kartonon 24x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519448
11552
523
Perlrott Csaba jelzéssel: Férfi asztalnál. Olaj, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 68×51 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3391624
11553
523
Pleidell jelzéssel: Koldus. Tus, papír, kartonon jelezve jobbra lent a kartonon. 24x13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3512293
11554
523
Póla Tibor jelzéssel: Műsor. Akvarell, tus, papír. Fakeretben. 29x43 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3187719
11555
523
Polgár jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 44×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3394891
11556
523
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3394889
11557
523
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Fa keretben. 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3268563
11558
523
Pólya jelzéssel: Templom a dombon. Akvarell papír, jelzés nélkül, keretben. 26x42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3472478
11559
523
Rácz J. jelzéssel: Öreg ház. Olaj, vászon, jelzett, keretben 60x80 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF