Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3452428
11572
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
S.né Klára jelzéssel: Lányka libával. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 30x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3499401
11573
523
Sasvári Dániel jelzéssel (a hátoldalán): Gombolyaggal játszó macska. Vegyes technika, farost, 50×70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3501805
11574
523
Schadl jelzéssel: Női arckép. Ceruza, papír. Fakeretben. 41x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517252
11575
523
Scheiber H jelzéssel: Arckép. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517246
11576
523
Scheiber H jelzéssel: Cigarettázó alakok. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517250
11577
523
Scheiber H jelzéssel: Csavargó. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517248
11578
523
Scheiber H jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517251
11579
523
Scheiber H jelzéssel: Lány virágokkal. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3521956
11580
523
Scheiber jelzéssel: Cigarettázó nő. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 32x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3407222
11581
523
Schwartz jelzéssel: Város látképe. Színezett nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett, kopott fakeretben, 35×47,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3498191
11582
523
Stefi jelzéssel: Veterán Atlétikai EB, 1986. Akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 41,5×29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3332434
11583
523
900
Szabó Lajos felirattal: Vízparti táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27x40,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF