Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

S.né Klára jelzéssel: Lányka libával. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 30x21 cm
11572.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sasvári Dániel jelzéssel (a hátoldalán): Gombolyaggal játszó macska. Vegyes technika, farost, 50×70 cm
11573.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Schadl jelzéssel: Női arckép. Ceruza, papír. Fakeretben. 41x29 cm
11574.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Scheiber H jelzéssel: Arckép. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11575.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Scheiber H jelzéssel: Cigarettázó alakok. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11576.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Scheiber H jelzéssel: Csavargó. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11577.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Scheiber H jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11578.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Scheiber H jelzéssel: Lány virágokkal. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11579.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Scheiber jelzéssel: Cigarettázó nő. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 32x24 cm
11580.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Schwartz jelzéssel: Város látképe. Színezett nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett, kopott fakeretben, 35×47,5 cm
11581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Stefi jelzéssel: Veterán Atlétikai EB, 1986. Akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 41,5×29,5 cm.
11582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szabó Lajos felirattal: Vízparti táj. Akvarell, papír, paszpartuban. 27x40,5 cm
11583.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF