Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Radics L jelzéssel: A nagyváros fényei. Olaj, vászon. 70×50 cm. Fakeretben.
11560.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Radics L jelzéssel: József Attila. Olaj, farost. 71,5×57 cm.
11561.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rappai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 45x33 cm
11562.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm
11563.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Réti jelzéssel, Glatz Oszkár után: Betűvetés. Pasztell, papír. Üvegezett. sérült fakeretben, 50x40 cm
11564.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Réti jelzéssel: Gondolkodó asszony.. Akvarell, papír. Jelzett. 35x60 cm. Üvegezett fakeretben.
11565.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
RGY jelzéssel: Nyár. Olaj, farost. Apró felületi sérüléssel. 60x80 cm.
11566.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Robert Duflos jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35×27 cm
11567.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Ruzicskay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11568.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ruzicskay jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11569.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ruzicskay jelzéssel: Munkások. Vegyes technika, papír. Kissé foltos. 42x29,5 cm.
11570.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
S.né Klára jelzéssel: Kisfiú kutyával. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 26x18 cm
11571.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF