Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3496731
11560
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Radics L jelzéssel: A nagyváros fényei. Olaj, vászon. 70×50 cm. Fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3497445
11561
523
Radics L jelzéssel: József Attila. Olaj, farost. 71,5×57 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3254616
11562
523
6500
Rappai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 45x33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3512174
11563
523
4200
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3498230
11564
523
Réti jelzéssel, Glatz Oszkár után: Betűvetés. Pasztell, papír. Üvegezett. sérült fakeretben, 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3396031
11565
523
4800
Réti jelzéssel: Gondolkodó asszony.. Akvarell, papír. Jelzett. 35x60 cm. Üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3496578
11566
523
4400
RGY jelzéssel: Nyár. Olaj, farost. Apró felületi sérüléssel. 60x80 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3511784
11567
523
48000
Robert Duflos jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35×27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3517243
11568
523
Ruzicskay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517245
11569
523
Ruzicskay jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517235
11570
523
Ruzicskay jelzéssel: Munkások. Vegyes technika, papír. Kissé foltos. 42x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3452426
11571
523
S.né Klára jelzéssel: Kisfiú kutyával. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 26x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF