Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x45 cm
11536.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Transsylvania, Siebenbürgen, Erdélyország. Nyomat, papír, számozott: 18/100. 23x18 cm
11537.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton. Fakeretben. 20x25,5 cm
11538.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, 1924. Ceruza, papír, 21x14 cm
11539.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Varázsló lovon (fantasy). Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 30x40 cm
11540.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Városházkapu Rothenburgban. Rézkarc, papír. Sérült. Paszpartuban. 24x18,5 cm
11541.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Városom. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 50x40 cm
11542.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm
11543.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos utca. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
11544.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 45×55 cm
11545.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa X. Litográfia, papír. 18/20 számozással. 32x22 cm
11546.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XI., 2006. Litográfia, papír. 5/20 számozással. 28x21 cm
11547.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF