Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3516466
11536
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516638
11537
523
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Transsylvania, Siebenbürgen, Erdélyország. Nyomat, papír, számozott: 18/100. 23x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3505051
11538
523
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton. Fakeretben. 20x25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3458726
11539
523
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, 1924. Ceruza, papír, 21x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3452423
11540
523
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Varázsló lovon (fantasy). Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 30x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3369688
11541
523
Olvashatatlan jelzéssel: Városházkapu Rothenburgban. Rézkarc, papír. Sérült. Paszpartuban. 24x18,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3516112
11542
523
Olvashatatlan jelzéssel: Városom. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3505034
11543
523
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3344994
11544
523
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos utca. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3502030
11545
523
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 45×55 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3409751
11546
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa X. Litográfia, papír. 18/20 számozással. 32x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3438331
11547
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XI., 2006. Litográfia, papír. 5/20 számozással. 28x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF