Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3419794
11512
523
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Mária a kisdeddel. Ceruza, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 28x21 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3489952
11513
523
Olvashatatlan jelzéssel: Mária szobor a tóparton. Olaj, papír, üvegezett kopott fakeretben, 36x27cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3407851
11514
523
Olvashatatlan jelzéssel: Mittenwald, utcarészlet (Bajorország). Olaj, vászon. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Vakráma nélkül. 110x118 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3349495
11515
523
Olvashatatlan jelzéssel: Murad szultán. Akvarell, ceruza, papír, kisebb lapszéli sérülésekkel, 31x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3355449
11516
523
Olvashatatlan jelzéssel: Nápolyi részlet. Rézkarc, papír. 15x10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3499225
11517
523
Olvashatatlan jelzéssel: Női alak. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 30×21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3499241
11518
523
Olvashatatlan jelzéssel: Női álló alak. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 17×12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514019
11519
523
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Női és férfi akt (erotikus rajz). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 30×40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3407394
11520
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Nyár. Kollázs, vegyes technika, papír. Fakeretben. 45x65 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3372726
11521
523
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Nyomok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 31x21,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3185613
11522
523
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon. 53x46,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3434884
11523
523
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x68 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF