Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Mária a kisdeddel. Ceruza, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 28x21 cm.
11512.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Mária szobor a tóparton. Olaj, papír, üvegezett kopott fakeretben, 36x27cm
11513.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Mittenwald, utcarészlet (Bajorország). Olaj, vászon. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Vakráma nélkül. 110x118 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11514.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Murad szultán. Akvarell, ceruza, papír, kisebb lapszéli sérülésekkel, 31x20 cm
11515.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Nápolyi részlet. Rézkarc, papír. 15x10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.
11516.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Női alak. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 30×21 cm
11517.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Női álló alak. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 17×12 cm
11518.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Női és férfi akt (erotikus rajz). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
11519.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Nyár. Kollázs, vegyes technika, papír. Fakeretben. 45x65 cm
11520.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Nyomok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 31x21,5 cm
11521.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon. 53x46,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
11522.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x68 cm.
11523.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF