Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3481301
11440
523
7500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
N. Karl jelzéssel: Szarvasok párbaja. Olaj, fa, fakeretben, 31×50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3394956
11441
523
40000
Nagy méretű florentin keret. Faragott fa, XX. sz. eleje, kisebb sérülésekkel, üveg mögött vallásos nyomattal. 90x123 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3506144
11442
523
Németh György jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, fa. Fakeretben. 21×34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3394886
11443
523
4400
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fa kerteben 40x70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3394885
11444
523
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, kerteben 30x56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3516786
11445
523
Olvashatatlan (A?) jelzéssel, feltehetően XX. sz. vége, 2 db mű: Kubista alakok. Olaj, farost, 25x21 és 16x10 cm (utóbbi üvegezett keretben). noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3519442
11446
523
Olvashatatlan (Börcsök?) jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 32,5×40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3516463
11447
523
Olvashatatlan (Farkas?) jelzéssel: Erdei patak. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben, 55×68 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3313336
11448
523
400
Olvashatatlan (Gábos gy?) jelzéssel: Találkozás (karikatúra?). Tus, papír. Kissé sérült. 18,5x16,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
400 500 600
3376624
11449
523
Olvashatatlan (Klie?) jelzéssel: Híd (Brücke). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x34,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3334068
11450
523
15000
Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3372770
11451
523
Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: A borozó filozófusa. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 18,5x8,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF