Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

N. Karl jelzéssel: Szarvasok párbaja. Olaj, fa, fakeretben, 31×50 cm
11440.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Nagy méretű florentin keret. Faragott fa, XX. sz. eleje, kisebb sérülésekkel, üveg mögött vallásos nyomattal. 90x123 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
11441.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Németh György jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, fa. Fakeretben. 21×34 cm
11442.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fa kerteben 40x70 cm
11443.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, kerteben 30x56 cm
11444.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan (A?) jelzéssel, feltehetően XX. sz. vége, 2 db mű: Kubista alakok. Olaj, farost, 25x21 és 16x10 cm (utóbbi üvegezett keretben).
11445.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Börcsök?) jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 32,5×40 cm
11446.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
11447.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan (Gábos gy?) jelzéssel: Találkozás (karikatúra?). Tus, papír. Kissé sérült. 18,5x16,5 cm
11448.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
Olvashatatlan (Klie?) jelzéssel: Híd (Brücke). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x34,5 cm.
11449.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11450.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: A borozó filozófusa. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 18,5x8,5 cm
11451.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF