Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan (Reinhardt?) jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. Sérült. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×93 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11452.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan (S Kultsár?) jelzéssel: Velencei részlet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm
11453.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Szepessi?) jelzéssel: Vásár. Tus, papír. Üvegezett keretben. 31×43 cm
11454.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Szepessy?) jelzéssel: Harsonás. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett keretben. 44×31 cm
11455.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Tóth?) jelzéssel: Az erdő fényei. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 45,5×37 cm
11456.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Töreky?) jelzéssel: Expresszív arckép. Rézkarc, papír, paszpartuban, 6,5x5 cm
11457.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel (A. Varga Imre?): Csendélet, akril, farost, jelzett, 42×30 cm, fakeretben.
11458.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Cirkuszi artisták. Tus, toll, papír. 26,5x12 cm
11459.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel (Anna Karády?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26x36 cm
11460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Füzesi Lajos?): Lányka. Olaj, vászon. Sérült. 80x60 cm.
11461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Páros. Rézkarc, papír. 29,5x39,5 cm
11462.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. Rézkarc, papír. 30x59 cm
11463.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF