Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 460
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3484114
11596
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
VKJ 1966 jelzéssel: Szerelem. Olaj, farost, üvegezett keretben. 50x35cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3132708
11597
523
v Tóth E(?) jelzéssel: Város a hegyek közt (Gyöngyös v. Felvidék?). Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 49x70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3419920
11598
523
3800
Zimmermann jelzéssel: Várrom, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 28,5x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3498279
11599
523
Zombori jelzéssel: Zenészek. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF