Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent, keret által takarva), feltehetően XIX. sz. festő: Csatajelenet lovaskatonákkal. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 56,5x69,5 cm
11140.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, 1900 körül: Itatás. Olaj, fa. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház III. Művészeti aukció (1996) raglapjával valamint nehezen olvasható felirattal (... Edouárd francia festő 1868-1940). Dekoratív, sérült fakeretben. 10x13 cm.
11141.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül: Konstruktív alak. Tus, akvarell, papír. Sérült. Kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben. 35×26 cm
11142.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Jelzés nélkül, XX. sz.: Séta a parkban. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 54×44 cm
11143.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Társaság. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 63x94 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11144.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mészáros jelzéssel: Emberek a vízparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
11145.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Mészáros jelzéssel: Gyerekek a patakparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
11146.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
F. Horn jelzéssel: Zenélő matrózók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 55x71 cm
11147.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül: Vágtázó lovak. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm.
11148.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan jelzéssel: Dipse (Erdély), 1940. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Paszpartun ázásnyommal. 26,5x36,5 cm.
11149.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mary Covell jelzéssel: Kislány az udvaron. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
11150.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Bányay jelzéssel: Vadnyugati jelenet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 27x17,5 cm
11151.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF