Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

MKI monogram jelzéssel, XX. sz. első fele: Szégyenlős modell. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. Fakeretben. 153x54 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11212.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe: Osztrák táj. Olaj, vászon. Javított. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55x68,5.
11213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 59,5×38,5 cm.
11214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Szerelmespár. Olaj, vászon, sérült. 70×89,5 cm
11215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. magyar festő: Ló portré, Dunakanyar. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 56x74 cm
11216.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Art deco lány portréja, 1930-40 körül. Olaj, vászon. Feltekerve. 87x64 cm
11217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel (párizsi festő?): Fiatal lány arcképe, 1956. Pasztell, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán párizsi ajándékozási sorokkal 1956-ból. 40x29,5 cm
11218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm.
11219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
F.A. jelzéssel, kétoldalas mű: Geometrikus formák, 1991. Olaj, műanyag háló. Kissé sérült. Fakeretben. 72,5x72,5 cm.
11220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Takács jelzéssel (Takács Pál?): Szürrealista rajz, 1974. Tus, toll, papír. Üvegezett keretben, hátoldalán J. Zalavary new yorki képkeretező címkéjével. 25x28 cm
11221.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, Kőműves utca (Lépcső), 1931. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
11222.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, háttérben az régi Erzsébet híddal, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 37x27 cm
11223.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF