Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3406857
11224
523
44000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával, 1932. Olaj, vászon, apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 105×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3040980
11225
523
Kön... 898 jelzéssel: A világosi csatamező a Petőfi emlékkel. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 17x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3187718
11226
523
Olvashatatlan jelzéssel (Saly Németh László?): Gondolkodó. Olaj, karton. Fakeretben. 60x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3468912
11227
523
Németh E. jelzéssel: Erdő ház, tavacska. Olaj, vászon, keretben 29x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3468913
11228
523
Németh E. jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, sérült keretben 29x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3173379
11229
523
3 db akvarell: Ismeretlen alkotó. Városrészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül.20x14 cm Üvegezett keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3521962
11230
523
6 db grafika: 3 női akt vázlat 60x45 cm + 3 db kisebb méretű grafika jelzés nélkül noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3521991
11231
523
9 db vázlat ceruza, papír. Klf jelzésekkel 30x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3501291
11232
523
Ábrahám Rafael (1929-2014): Op-art kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Fakeretben, 30x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3423501
11233
523
AH jelzéssel, Bajor hegyek, Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 50x67 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3516989
11234
523
Almády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 30×40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3405990
11235
523
5500
Arany jelzéssel: Őzike az erdőben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF