Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával, 1932. Olaj, vászon, apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 105×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11224.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Kön... 898 jelzéssel: A világosi csatamező a Petőfi emlékkel. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 17x30 cm
11225.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Olvashatatlan jelzéssel (Saly Németh László?): Gondolkodó. Olaj, karton. Fakeretben. 60x40 cm
11226.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Németh E. jelzéssel: Erdő ház, tavacska. Olaj, vászon, keretben 29x16 cm
11227.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Németh E. jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, sérült keretben 29x16 cm
11228.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3 db akvarell: Ismeretlen alkotó. Városrészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül.20x14 cm Üvegezett keretben
11229.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
6 db grafika: 3 női akt vázlat 60x45 cm + 3 db kisebb méretű grafika jelzés nélkül
11230.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
9 db vázlat ceruza, papír. Klf jelzésekkel 30x20 cm
11231.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ábrahám Rafael (1929-2014): Op-art kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Fakeretben, 30x30 cm
11232.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
AH jelzéssel, Bajor hegyek, Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 50x67 cm
11233.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Almády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 30×40 cm
11234.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Arany jelzéssel: Őzike az erdőben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm.
11235.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF