Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 460

Bodak v. Badak jelzéssel, XX. sz. második fele: Vaddisznók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 74×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11248.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
1967 Borodnádasd Három tavasz fesztivál Oklevél. nyomat üvegezett keretben 56x29 cm
11249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Brieska jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fakeretben, 30×40 cm
11250.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Budaváry Sándor (?-?): Erdei táj, Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben 60x80 cm
11251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Corelli jelzéssel: Krisztus. Olaj, farost. Keretben. 18x23 cm
11252.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Covrig jelzéssel, feltehetően erdélyi művész: Ház a fák mögött. Tus, papír, lapszéli szakadással. Paszpartuban. 21x30 cm
11253.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Cser B jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, kartonon. 43,5×30 cm
11254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csergezán Pál jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. 15x10 cm
11255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
CSJ 89 jelzéssel: Róma, Angyalvár. Színes ceruza, üvegezett fakeretben, 10×7 cm
11256.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csókos jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11257.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Csuk Jenő jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, fakeretben. 20×25 cm
11258.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Damaszkin jelzéssel: Lóverseny. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm
11259.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF